Zespół Szkół Nr 2

im. Aleksandra Świętochowskiego w Łukowie

. 

Ważnym elementem realizowanego projektu są działania, w których udział wezmą przedsiębiorcy, tj. staże, seminaria oraz lekcje otwarte.  Staże  zawodowe umożliwią uczniom/uczennicom zdobycie praktycznych umiejętności oraz nabycie cennego doświadczenia zawodowego. Celem lekcji otwartych jest przedstawienie uczniom/uczennicom różnorodnych rozwiązań, które mogą się przyczynić do osiągnięcia sukcesu przy prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. W trakcie tych lekcji uczniowie będą mieli możliwość m.in. zdobycia wiedzy na temat tego, jak założyć i prowadzić własną firmę. W ramach realizacji projektu odbędą się również seminaria, których celem będzie analiza trendów zawodowych i rozwoju  edukacji poprzez współpracę z biznesem.

Aktualnie trwa nabór przedsiębiorców, którzy zainteresowani są przeprowadzeniem lekcji otwartych i/lub przyjęciem ucznia/uczennicy na staż.
Wszystkich zainteresowanych współpracą przedsiębiorców zachęcamy do wypełnienia „Karty przedsiębiorcy”.  Wypełniony formularz należy dostarczyć mailem na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   oraz Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Uczniom/uczennicom biorącym udział w stażach zapewniamy:
o    zwrot kosztów dojazdu
o    wyżywienie i noclegi
o    stypendium stażowe
o    odzież roboczą
o    dodatkowe ubezpieczenie
Zachęcamy wszystkich przedsiębiorców z branży hotelarskiej, turystycznej, gastronomicznej oraz OZE do współpracy!!!!

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 48 gości 

Materiały

Nauczyciele